Ana sayfa Haberler

Sıcaklığı ayarlamak için yaz aylarında dış mekan klimasını kullanmak en iyisidir.

Sertifika
iyi kalite Ticari Çadır Klima satış için
iyi kalite Ticari Çadır Klima satış için
Müşteri yorumları
Mükemmel ve iyi bir fiyata uyuyor.

—— Ananda M Ananda

Böyle iyi bir arkadaş ve iş ortağı olması çok güzel.İş seyahatimizde daha parlak bir geleceğe sahip olabiliriz.

—— Srithar Rajan

OEM mükemmel bir fiyata sığar. Yerel parçalardan daha ucuz

—— Yassine Ramitec

Fabrikanıza yaptığımız ziyaretin ilgisini gösterdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yakında görüşmek ve sizinle ve şirketinizle uzun bir iş ilişkisi kurmak umuduyla.

—— Fida Husain

iyi yapılmış, kurulumu kolay

—— Saber Ali

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Sıcaklığı ayarlamak için yaz aylarında dış mekan klimasını kullanmak en iyisidir.
Sıcaklığı ayarlamak için yaz aylarında dış mekan klimasını kullanmak en iyisidir.

Çalışmalar klima yazın açıldığında, iç ve dış mekan arasındaki sıcaklık farkının çok büyük olmaması gerektiğini, genellikle 5 ° C ~ 7 ° C'nin uygun olduğunu göstermiştir. Bu sıcaklık aralığında, vücudun sıcaklık düzenleme merkezi esnek bir şekilde ayarlanabilir ve sıcaklık farkı bu aralığı aşarsa ve rahatsızlık ortaya çıkar. Genel olarak konuşursak, yaz kliması 26 ° C ila 28 ° C arasındadır, sadece insan vücuduna rahatlık getirmekle kalmaz, aynı zamanda enerji tasarrufu için en uygun sıcaklıktır ve aynı zamanda öngörülen yaz kliması sıcaklığının sınırıdır. Devlet tarafından. Yaz aylarında, klima 26 ° C veya daha yüksek bir sıcaklıkta ayarlanacaktır; bu, yoğun saatlerde güç aktarımını hafifletmede ve enerji tasarrufu ile emisyonları azaltmada olumlu bir rol oynayacaktır.

Ek olarak, iç ve dış mekan arasındaki sıcaklık farkı çok büyüktür, böylece insanlar girip çıktıklarında sıcaklıkta ani değişiklikler yaşarlar ve soğuk algınlığı gibi hastalıklara eğilimlidirler. Yaz aylarında, iç sıcaklık 20 ° C'nin altındaki gibi çok düşük bir sıcaklıkta ayarlandığında, düşük oda sıcaklığında uzun süre yaşayan ve çalışan insanlar çeşitli rahatsızlıklara neden olur. Açık hava aktivitelerinde kaygılarımıza değer, yaz aylarında dış hava aktiviteleri yüksek sıcaklıklara sahip olacak, klima ile , uygun sıcaklığı açmaya dikkat etmeliyiz, böylece insanlar kendilerini iyi hissederler ve dış hava sıcaklığının yükselmesine izin vermez Çok fazla rahatsızlık varsa, klima sıcaklığının makul şekilde ayarlanması insan sağlığı için de çok önemlidir.

Yaz bir karnaval mevsimidir. Her türlü dış mekan aktivitesi için uygundur. İster açık hava çadırı, ister geçici mekan olsun, yazın iklimlendirmeden yapamayız.Drez klima soğutma enerji verimliliği açık hava etkinlikleri için mükemmel, bu yaz karnavaldan sorumlusunuz; konfor.

Pub Zaman : 2019-06-18 15:04:24 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Guangzhou Drez Exhibition Co., Ltd.

Tel: 86-20-8117-6236

Faks: 86-20-3417-5963

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)