Ana sayfa

Guangzhou Drez Exhibition Co., Ltd.

Şirket profili
Guangzhou Drez Sergi Co, Ltd

Biz tasarlıyoruz, üretiyoruz, kiralıyoruz ve ihraç ediyoruz.

Guangzhou, Çin bulunan Guangzhou Drez Exhibition Co, Ltd, büyük ölçekli aktiviteler, sergi ve spor oyunları için üretici, satış, kurulum ve klima sistemleri, olay çadır ve uçak ekipmanları hizmetleri kapsayan kapsamlı çözümler sunan uzmanlaşmıştır vb. Son on yılda, bu sektörde öncü lider olarak Drez en hızlı büyüyen ve en büyük ekipman ve servis şirketi haline geldi. 2006'dan bu yana binlerce projemizle kredilendirdiğimiz sektörde bir çok endüstri tecrübesi biriktirdik.

Drez ürünleri klima üniteleri, Yeni Paket Klima, Paket Klima, Kanallı Klima, Taşınabilir Klima, Yatay Taşınabilir Klima, Katlanır Ticari Klima, Paketlenmiş Endüstriyel HVAC Klima, OEM ve özelleştirme servisi bulunmaktadır. Drez, müşterilere profesyonel AC servis çözümleri sunmayı taahhüt eder ve ısmarlama sistemler her müşterinin ihtiyaçlarına göre uyarlanır.

Drez Klimalar, Ticari Faaliyetler, Fuarlar, Ticaret fuarları, Düğün partileri, Festival kutlamalar, Spor oyunları, Depo, Dini Etkinlikler ve diğer etkinlik çadırları gibi çeşitli açık hava etkinlikleri için yaygın olarak kullanılmaktadır. Çimento sahası, Çimen toprakları, Toprak zemini, Kumsal, Yamaç, vb. Gibi mekanlar, çadırlarla hızlı ve kolay montaj, PVC duvar, ABS duvar ve Cam duvar ve diğer çadırlarla mükemmel uyum sağlar. Benzersiz tasarımımız, klimayı kurulum için daha kolay hale getiriyor, takıp çalıştırıyor ve 20 dakikalık kurulum yapabiliyor, müşterilere nakliye maliyetlerinden, zaman maliyetlerinden, işçilik maliyetlerinden ve pahalı gaz maliyetlerinden tasarruf etmelerine yardımcı oluyor.


Guangzhou'daki profesyonel üretim üssüne dayanan Drez ürünleri, INTERTEK, CE Belgesi, TÜV SÜD İşletme Sertifikasyonu, Tasarım Sertifikası Belgesi, Faydalı Model Model Belgesi ile SASO Sertifikası gibi uluslararası en yüksek kalite belgelerini almıştır. Misyon başarısı sağlayan yenilikçi klima çözümleri için önde gelen küresel kaynak olarak tanınmaya çalışıyoruz. Biz sadece en iyi kalitede ürünler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda Outdoor Packed Event AC üniteleri ve Indoor Central HVAC çözümlerini kapsayan anahtar teslimi etkinlik çözümleri sunuyoruz.

Ekibimizin hepsi iyi eğitimli profesyoneller. Deneyimli Ar-Ge mühendisleri, özel QC ekibi, titiz ve pragmatik yönetimi, samimi bakım hizmetleri ile, NO oluşturmayı hedefliyoruz. Sergiler, iç ve dış mekan etkinlikleri için 1 klima çözümü markası. Drez, "Kalite, Verimlilik ve İnovasyon" felsefesi üzerine kurulmuştur. Bu prensipler bugün hala takip ediliyor ve önümüzdeki on yıllar içinde.

Ürünlerimiz, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Güney Amerika ve diğer bölgelerdeki spor etkinlikleri, ürün lansmanları, ünlü imza oturumları, sergiler ve partiler gibi çeşitli sektör ve faaliyetlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Tüm bu başarılı projeler kanıtlanmıştır. Drez önde gelen ve olağanüstü ticari iklimlendirme markasıdır. Nihai hedefimiz sizin memnuniyetinizdir.

Drez Çadır - Özel Paketlenmiş Klima Serisi Ürünler, dış mekan çadırlarında kullanılan klima özelliklerini yeniden tanımladı. Üstelik, sadece Çin'de kullanım için değil, aynı zamanda bu yeni avantajlı ürünleri dünya çapında A / C kullanıcılarına getirmeyi ve tüm bu etkinlik endüstrisini daha iyi hale getirmek ve daha hızlı büyümek için klima teknolojimize katkıda bulunmayı amaçlıyoruz!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Guangzhou Drez Sergi Co, Ltd Guangzhou, Çin bulunmaktadır. 1998'den bu yana, Kurucu, Klima Kiralama işini başlatırken, ana işyeri, Ticari ve Endüstriyel klima kiralama işinden başlayarak, Soğutma Teknolojisi Ar-Ge ile bir araya gelen DREZ GRUBU'na giderek büyüyen Guangdong, Çin'deki yurtiçi klima satışlarıdır. Klima İmalatı, İhracatı ve Sergileme Hizmetleri.

Kiralama işinin sürekli genişlemesi ile, büyük ölçekli tüm Çin bölgesinde büyük projelere Kiralık Ticari ve Endüstriyel klimalar uyguladık ve kiralama alanı, özellikle çadırlarla yapılan müreffeh açık hava etkinliklerine odaklanmaya başladı.


Guangzhou'daki profesyonel üretim üssüne dayanan Drez ürünleri, INTERTEK, CE Belgesi, TÜV SÜD İşletme Sertifikasyonu, Tasarım Sertifikası Belgesi, Faydalı Model Model Belgesi ile SASO Sertifikası gibi uluslararası en yüksek kalite belgelerini almıştır.

Ürünlerimiz Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Güney Amerika ve diğer sektörlerde spor etkinlikleri, ürün lansmanları, ünlü imza oturumları, sergiler ve partiler, vb. Projeler, Drez'in önde gelen ve güvenilir ticari klima markasını kanıtladı. Nihai hedefimiz sizin memnuniyetinizdir.

Drez Çadır - Özel Paketlenmiş Klima Serisi Ürünler, dış mekan çadırlarında kullanılan klima özelliklerini yeniden tanımladı. Üstelik, sadece Çin'de kullanım için değil, aynı zamanda bu yeni avantajlı ürünleri dünya çapında A / C kullanıcılarına getirmeyi ve tüm bu etkinlik endüstrisini daha iyi hale getirmek ve daha hızlı büyümek için klima teknolojimize katkıda bulunmayı amaçlıyoruz!

Guangzhou Drez Exhibition Co., Ltd. Guangzhou Drez Exhibition Co., Ltd. Guangzhou Drez Exhibition Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : DREZ

No. Çalışanları : 60~86

Yıllık satış : 3000000-4500000

Yıl kurulan : 2014

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Ticari Çadır Klima satış için iyi kalite Ticari Çadır Klima satış için iyi kalite Ticari Çadır Klima satış için iyi kalite Ticari Çadır Klima satış için